Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine"

  • 170 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια
  • 6 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" Κάννες με 3 υπνοδωμάτια, που απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τη Λα Κρουαζέτ, μπορούν να χαλαρώσουν στη βεράντα. Το διαμέρισμα 170 τ.μ. Προσφέρει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης που βρίσκεται στον χώρο.

Το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" προσφέρει μπαλκόνι, βεράντα και γκαρνταρόμπα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Επίσης η Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" Κάννες
Luxueux Appartement De Prestige A Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

Luxueux Appartement De Prestige A Cannes

333 μ από το κατάλυμα
Luxury Apartment, Private Garden Sea Within Walking Distance Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Apartment, Private Garden Sea Within Walking Distance Parking

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
471 μ από το κατάλυμα
Azurenting - T2 La Favorite - Clim - Balcon
Τιμή μόνο για κινητά

Azurenting - T2 La Favorite - Clim - Balcon

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
507 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    25 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 19:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029014392AP
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine";
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" περιλαμβάνουν Λα Κρουαζέτ, Fort Royal Sainte-Marguerite Island καθώς και Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine";
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" κοστίζει 1348€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine";
      Το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine";
      Το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Brasserie Le Californie και Le Gepetto και απέχουν μόνο 18 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine";
      Το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" είναι 170 μ².
    • Υπάρχει πισίνα στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine";
      Ναι, στο το διαμέρισμα Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" έχει πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    25 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Frgk "Semiramis Prestige Vue Mer & Piscine" Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο